Spawacz - Irlandia Płn.
ABC Work
Wielka Brytania, Irlandia Północna
18.08.2017
Kategoria: wszystkie-kategorie Rodzaj pracy: Stała

Sprawdź aktualne oferty pracy. Kliknij w link.

Zakres obowiązków:

- Zakres obowiązków jest podawany podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)

- Umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą

- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

- Zakwaterowanie

- Stałą opiekę polskiego koordynatora

- Pomoc w organizacji wyjazdu

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku

- Wykształcenie kierunkowe (mile widziane)

- Komunikatywna znajomość j. angielskiego

- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

- Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Prosimy o przesłanie CV poprzez wiadomość na portalu.

Zapraszamy na Naszą stronę www.abcwork.eu

Obserwuj nas na Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Instagram.

Dlaczego ABC Work:

- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912

- Jesteśmy na rynku pracy już od 2010 roku

- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami

- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora

Zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem firmy godnej zaufania 2016 oraz 2017 roku

Szybkie kroki do podjęcia pracy

1 Skontaktuj się z nami

2 Daj nam poznać swoje zalety

3 Wybierz ofertę pracy

4 Wyjedź

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Aby aplikować zaloguj się na konto osoby poszukującej pracy