PRACOWNIK PRODUKCJI bez j.niem- Salzwedel NIEMCY
ABC Work
Niemcy, Salzwedel
14.06.2018
Kategoria: Przemysł | Produkcja Rodzaj pracy: Stała

ABC Work - Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Odwiedź naszą stronę www.abcwork.eu. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)

- Niemiecką umowę o pracę

- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

- Zakwaterowanie

- Stałą opiekę polskiego koordynatora

- Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:

- Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku

- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

Aby aplikować zaloguj się na konto osoby poszukującej pracy