MONTER WENTYLACJI (NIEMCY)
Agencja Pracy Select
Niemcy, Niemcy
17.08.2017
Kategoria: Praca fizyczna Rodzaj pracy: Stała

MONTER WENTYLACJI (NIEMCY)

 

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:
MONTER WENTYLACJI 

Nr ref.: MON/WENTYLACJI/2014
Lokalizacja: Haan

Zadaniem osoby na w/w stanowisku będzie montaż wentylacji w budynkach. 

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Własny samochód,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Silna motywacja do pracy. 

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Stabilne miejsce pracy z dobrymi możliwościami rozwoju,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Wynagrodzenie 9€ netto + zakwaterowanie lub 13€ bez zakwaterowania.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: biuro@select-hr.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Aby aplikować zaloguj się na konto osoby poszukującej pracy