HYDRAULIK
Agencja Pracy Select
Niemcy, BAYERN
24.04.2018
Kategoria: Praca fizyczna Rodzaj pracy: Stała

Agencja Pracy Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do grupy Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, firmy pośrednictwa pracy z Niemiec, poszukuje kandydatów na stanowisko:
HYDRAULIK

 

Nr ref.: HYDRAULIK
Lokalizacja: Niemcy
Rodzaj pracy: stała 

 
Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku.
- Prawo jazdy  kat. B + własny samochód - mile widziane.
- Niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy.
- Mile widziany język niemiecki.
 
Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Wynagrodzenie: 10,13€/h brutto i 55€ diety za dzień pracy - stawki minimalne.
- Niemieckie warunki pracy, niemiecka umowa. 


Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV  ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadry@select-hr.pl z podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w temacie wiadomości.
 
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

 

Aby aplikować zaloguj się na konto osoby poszukującej pracy