ELEKTRYK (NIEMCY)
Agencja Pracy Select
Niemcy, Niemcy
19.02.2018
Kategoria: Praca fizyczna Rodzaj pracy: Stała

ELEKTRYK (NIEMCY)

 

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:
ELEKTRYK

Nr ref.: ELEKTRYK/NIEMCY/2018
Lokalizacja: Niemcy
Rodzaj pracy: stała – Umowa o pracę
 
Zadania na danym stanowisku:  
- Instalacje elektryczne w domach/mieszkaniach.
- Instalacje przemysłowe.
- Składanie szaf wg schematów. 

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Ukończone wykształcenie na kierunku elektryk lub pokrewne.
- Wieloletnie doświadczenie w zawodzie.
- Prawo jazdy kat. B + samochód - mile widziane. 
- Uprawnienia SEP do 1 kV.
- Absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy. 
- Znajomość języka niemieckiego-mile widziana. 
 
Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Niemieckie warunki pracy, niemiecka umowa. 

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadry@select-hr.pl z podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w temacie wiadomości.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Aby aplikować zaloguj się na konto osoby poszukującej pracy