Witaj!


Emigranta.com to serwis ogłoszeniowy gromadzący oferty pracy za granicą. Chcesz pracować w Niemczech, Anglii, Francji? Znajdziesz tutaj bogactwo ofert z wielu krajów zarówno w Unii Europejskiej jak i poza jej granicami. Podział na popularne kategorie pozwoli wyświetlić ogłoszenia jedynie z interesujących Cię branży. Dodatkowo możesz wyszukać wśród prac sezonowych, czasowych bądź przeglądać oferty pracy stałej.

Nasza bogata oferta dla pracodawców pozwoli nie tylko na wygodne dodawanie ofert pracy ale dzięki współpracy z naszym serwisem, również na lepsze dodarcie do osób poszukujących pracy.

Pomysł serwisu zrodził się z chęci pomagania ludziom w znalezieniu dobrze płatnej pracy. Wiemy jak ciężko jest znaleźć w Polsce pracę pozwalającą godnie żyć. Wiemy, również jak wiele osób, chciało by wyjechać do pracy, gdzieś na „zachód”. Niestety nie mają tam, żadnej ciotki, ani nikogo znajomego. Wyjazd w ciemno, oczywiście stanowi duże ryzyko, tym większe im słabiej potrafimy się posługiwać językiem obcym. Serwis publikujący oferty pracy w krajach UE znacznie ułatwia znalezienie odpowiadającej nam pracy oraz nawiązanie kontaktu i sam wyjazd.

Nasza oferta skierowana jest również do Polaków, którzy wyjechali za granicę już jakiś czas temu założyli firmę i odnieśli sukces. Teraz chcą zatrudnić u siebie rodaków i pomóc innym odnaleźć się na obczyźnie. U nas bezpłatnie możesz umieścić swoje ogłoszenie z ofertą pracy.

Jesteś wysokiej klasy specjalistą, dobrze znasz swój zawód? Chciałbyś zdobyć doświadczenie za granicą, a może kuszą Cię wysokie zarobki?
U nas znajdziesz ogłoszenia czołowych przedstawicieli firm HR oraz Headhunting, poszukujących specjalistów dla swoich zagranicznych partnerów.